HIKVISION – tai didžiausi pasaulyje vaizdo stebėjimo sprendimų kūrėjai bei įrangos gamintojai. Platus įmonės produktų asortimentas apima inovatyvius vaizdo stebėjimo, įrašymo ir apdorojimo įrenginius bei programinius paketus. Nuo savo veiklos pradžios 2001 m. HIKVISION greitai užėmė pirmaujančią vietą pasaulinėje apsaugos sistemų rinkoje. 

HIKVISION produkcija:

Integruotos vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos padeda verslui veikti efektyviau, saugiau ir išmaniau. HIKVISION siūlo sprendimus, kurie padeda ne tik užtikrinti turto bei asmenų saugumą, bet ir vertinti klientų srautus, analizuoti jų elgseną, sekti bei optimizuoti veiklos procesus ir didinti veiklos skaidrumą.

Platus vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų verslo saugumui. Sistemų valdymas – patogus bei suprantamas net ir neturint specialiųjų techninių žinių. Išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu vos per kelias sekundes galima prisijungti prie norimos kameros, tereikia interneto ir nesudėtingos programėlės, suteikiančios galimybę valdyti biure ar jo teritorijoje įdiegtą vaizdo stebėjimo sistemą.

Teritorijai stebėti pasitelkiamos kameros gali:

- sekti į neleistiną teritoriją patekusį asmenį ar kitą objektą;
- stebėti likusią įmonės teritoriją, t. y. tvorą, įvairius praėjimus ir pan. (tam puikiai tinka bullet tipo kameros su galingu naktiniu pašvietimu);
- kontroliuoti įėjimą bei patalpų saugumą naudojant dome ir bullet tipo kameras su plataus arba siauro kampo objektyvais;
- stebėti itin dideles patalpas ir teritorijas naudojant fish-eye kameras su labai plataus kampo objektyvu.
- Įrašymo įrenginiai – labai kompaktiški, todėl juos galima laikyti bet kurioje sistemas valdančiam personalui patogioje vietoje.

HIKVISION vaizdo stebėjimo kamerų keli pavyzdžiai:

Irmantas Guliokas

+37064742215 irmantasapsauga@gmail.com

Kontaktai

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gintas Guliokas

+37068226642                                  gintasapsauga@gmail.com

Klausimai apie prekes, užsakymo būklę, prekių grąžinimus, garantijas: iginžinerija@gmail.com

Copyright 2022 GINsauga - Visos teisės saugomos.