Praėjimo kontrolė

Praėjimo kontrolės sistema užtikrina saugumą suteikdama lanksčią kontrolę kam leidžiama patekti į jūsų patalpas ir kam ne. Elektroninė prieigos kontrolė naudojama, kad išspręstų mechaninių spynų ir raktų apribojimus, tam galima naudoti platų praėjimo kontrolės sistemų diapazoną .  Elektroninė prieigos kontrolės sistema suteikia prieigą pagal pateiktus įgaliojimus.  Slaptažodžiai yra įprasta priemonė patikrinti vartotojo tapatybę prieš suteikiant prieigą prie informacinių sistemų. Be to, dabar pripažįstamas ketvirtasis autentifikavimo veiksnys: tas, kurį pažįstate, o kitas jus pažįstantis asmuo gali suteikti žmogiškąjį autentifikavimo elementą situacijose, kai yra sukurtos sistemos, leidžiančios atlikti tokius scenarijus. Pavyzdžiui, vartotojas gali turėti savo slaptažodį, tačiau pamiršo savo intelektualiąją kortelę.  Prieigos kontrolė yra būdas garantuoti, kad vartotojai yra tokie, kokie jie yra, ir kad jie turi tinkamą prieigą prie įmonės duomenų. Personalo lankomumo kontrolės sistemos yra sukurtos tam, kad būtų galima nustatyti darbuotojų atvykimo ir išvykimo valandas į / iš darbo vietos ir automatiškai apskaičiuoti mėnesinį atlyginimą pagal šiuos įėjimo ir išvykimo laikus.

Praėjimo kontrolės sistemos

Naudodamiesi „ kortelių praėjimo “ sistema, galite organizuoti ir kontroliuoti dirbančio personalo įėjimą į įmones ir iš jos išėjimą. Arba kontroliuoti klientų apsilankymą įmonėja.  Kortelių praėjimo sistema dažniausiai yra montuojama ant sienos, kur personalas įeina ir išeina.  Tai yra personalo lankomumo kontrolės programa, kuri gali pranešti apie tokius dirbančių darbuotojų, vėluojančių atvykėlių, ankstyvų pasitraukimų ir nedalyvaujančių asmenų atvykimo ir išvykimo laikus su duomenimis, gaunamais iš personalo kortelių skaitymo sistemos.  Personalo lankomumo kontrolės programinė įranga taip pat gali apskaičiuoti mėnesio pabaigos atlyginimą, išskaičiuodama vėlyvą atėjimą, ankstyvą išvykimą ir išankstinius mokėjimus, pridėdama viršvalandžius, premijas ir papildomus uždarbius bei pervesdama balų kortelių duomenis į oficialias darbo užmokesčio programas. 

Pirštų atspaudų sistemos naudojamos personalo lankymui, narystės kontrolės sistemoms bei kitoms kategorijoms, tačiau ypač plačiausiai naudojama personalo pirštų atspaudų atpažinimo sistema. Pirštų atspaudų atpažinimo įtaisas yra sumontuotas a, kur personalas įeina ir išeina. Personalo pirštų atspaudai yra apibrėžti pirštų atspaudų skaitytuvuose. Kai personalas skaito pirštų atspaudus, pirštų atspaudų skaitymo įrenginys įrašo skaitytus pirštų atspaudus į atmintį ir bet kuriuo norimu metu siunčia juos į pirštų atspaudų skaitymo sistemos programą. Pirštų atspaudų skaitymo sistemos programinėje įrangoje gali būti rodomi darbuotojai, atvykimo ir išvykimo laikas, kurie yra anksti išvykę ir vėluojantys, taip pat sistema paruošia atlyginimus ir apskaičiuoja grynąsias algas, kurios bus mokamos dirbantiems darbuotojams ir darbuotojams.

Veido atpažinimo sistemos yra sėkmingiausios tarp praėjimo sistemų. Veido atpažinimo sistemos įtaisas montuojamas ant sienos korpuso įėjimo, išėjimo vietose. Veido atpažinimo praėjimo kontrolė gali būti panaudojama įvairiose sistemos: personalo valdymo sistemos, durų atidarymo sistemos, įėjimo kontrolės sistemos ir narių valdymo sistemos. Veido atpažinimo skaitymo sistemos programinėje įrangoje gali būti rodomi darbuotojai, atvykimo ir išvykimo laikas, kurie yra anksti išvykę ir vėluojantys, taip pat sistema paruošia atlyginimus ir apskaičiuoja grynąsias algas, kurios bus mokamos dirbantiems darbuotojams ir darbuotojams.  Kadangi vartotojai gali skaityti savo veidus neliesdami prietaiso, prietaisas ilgą laiką veiks be deformacijos. Veido atpažinimo sistemų veido nuskaitymo talpa yra nuo 300 iki 5000. Mūsų veido atpažinimo įrenginiai yra pagrįsti IP ir gali keistis duomenimis su kompiuteriais per TCP / IP jungtį. Jei galite naudoti vietinę įmonę, jei turite įmonių daugiau nei vienoje vietoje, galite jas visas valdyti iš vieno centro ir gauti ataskaitas su fiksuota IP prievado kryptimi. 

Irmantas Guliokas

+37064742215 irmantasapsauga@gmail.com

Kontaktai

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gintas Guliokas

+37068226642                                  gintasapsauga@gmail.com

Copyright 2021 GINsauga - Visos teisės saugomos.