Judesio daviklis

Judesio daviklis yra elektrinis įrenginys, kurį veikia kaip jutiklį, atpažinti  ar yra judantis objektas tam tikroja vietoje. Įrenginys dažnai yra integruotas kaip sistemos komponentas, kuris gali automatiškai pranešti vartotojui apie  tam tikroje srityje objekto judėjimą.

Daugelyje šiuolaikinių judesių detektorių tokių technologijų kombinacijų. Kelių jutimo technologijų sujungimas į vieną detektorių gali padėti, tai sumažina  tikimybę pelangingas pranešimams. Daugelį jutiklių sujungta PIR jutikliai ir mikrobangų jutikliai į vieną įrenginį. Kad būtų galima aptikti judesį, taip sumažino klaidingą pavojaus tikimybę, nes šilumos ir šviesos pokyčiai gali užklupti PIR, bet ne mikrobangų krosnelę, arba judančios medžių šakos gali sukelti mikrobangų krosnelę, bet ne PIR. 

Dažnai PIR technologija yra derinama su kitu modeliu, atsižvelgiant į maksimalų tikslumą ir atsižvelgiant į energijos suvartojimą. PIR surenka mažiau energijos nei spinduliuojantis mikrobangų aptikimas, o tiek daug jutiklių yra sukalibruoti taip, kad suveikus PIR jutikliui jis įjungia mikrobangų jutiklį. Jei pastarasis taip pat aptinka įsibrovėlį.  

Judesio daviklio pavyzdžiai:

Irmantas Guliokas

+37064742215 irmantasapsauga@gmail.com

Kontaktai

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gintas Guliokas

+37068226642                                  gintasapsauga@gmail.com

Klausimai apie prekes, užsakymo būklę, prekių grąžinimus, garantijas: iginžinerija@gmail.com

Copyright 2022 GINsauga - Visos teisės saugomos.