Apsaugos sistemos

Tik 17% namų yra įrengtos namų apsaugos sistemos, todėl daugelis įsilaužėlių traukia namus, kuriuose nėra apsaugos sistemos. 95% įsilaužimų reikalauja tam tikro tipo priverstinio įėjimo (išdaužti langą, užrakinti spyną, spardyti duris). 

Apsaugos signalizacija yra sistema, skirta aptikti įsilaužimo. Apsaugos signalizacijos naudojamos gyvenamosiose, komercinėse, pramoninėse ir karinėse nuosavybėse apsaugai nuo įsilaužimo ( vagystės ) ar turto sugadinimo , taip pat asmeninei apsaugai nuo įsibrovėlių. Apsaugos signalizacijos gyvenamuosiuose rajonuose rodo koreliaciją su sumažėjusia vagyste. 

Kai kurios signalizacijos sistemos apsaugo nuo įsilaužimo ir ne tik: kombinuotos sistemos užtikrina tiek apsaugą nuo gaisro, tiek nuo įsilaužimo. Įsibrovimo signalizacijos sistemos taip pat gali būti derinamos su uždaros grandinės televizijos stebėjimo (CCTV) sistemomis, kad automatiškai užregistruotų įsibrovėlių veiklą, ir gali sąsają su elektra užrakintų durų prieigos valdymo sistemomis . Sistemos svyruoja nuo mažų savarankiškų triukšmadarių iki sudėtingų, daugialypių sistemų su kompiuteriniu stebėjimu ir valdymu. 

Modemas

Irmantas Guliokas

+37064742215 irmantasapsauga@gmail.com

Kontaktai

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gintas Guliokas

+37068226642                                  gintasapsauga@gmail.com

Copyright 2021 GINsauga - Visos teisės saugomos.