Perimentro apsauga

Perimetro apsauga yra pirmoji signalizacijos sistemos gynybos linija. Jis skirtas saugomo turto ribai stebėti, vengiant bet kokio tipo neteisėto patekimo. Kai kalbame apie perimetro saugumą , turime omenyje natūralias kliūtis arba dirbtinai pastatytus įtvirtinimus , kurių tikslas - neleisti įsibrovėlių patekti į ribų supamą teritoriją . Labiausiai paplitęs būdas garantija perimetro saugumo atstovauja tvoros , vis dar intensyviai naudojami šiandien, nepaisant didžiulio technologijų pažangos požiūriu elektroninių sprendimų . 

PERIMETRO APSAUGA IR ELEKTRONINĖS TECHNOLOGIJOS
Elektroninės technologijos yra geriausias perimetro saugumo sprendimas . Pastovus vystymasis šioje pramonėje jau savaime giliai pakeitė į paprasčiausią koncepciją perimetro saugumo - kuri dabar apima modernius ir labai technologinius įrenginius, strategijas ir sistemas .

Perimetro apsaugai yra esminiai reikalavimai kiekvienai vietai: nuo pramoninės iki komercinės , nuo viešosios iki privačios ir gyvenamosios vietos . Dabartinės išmaniosios perimetro apsaugos sistemos garantuoja aukštesnį apsaugos lygį tiek vidaus, tiek lauko saugumo poreikiams , įvairiose vietose ir esant skirtingoms aplinkybėms.„Forteza" – tai aukštos kokybės mikrobanginiai, laidiniai, tribo-elektriniai perimetro apsaugos jutikliai. Forteza įranga padės užtikrinti bet kokio objekto saugumą – nuo privataus namo, nedidelio ofiso iki didelio komercinio arba valstybinio objekto. Forteza jutikliai padės jums laiku aptikti ir užkirs bandymą pakenkti jūsų verslui, privačiam arba valstybiniam turtui. „Forteza" įranga yra patikima ir paprasta naudoti. Jutikliai turi aukštą integracijos lygį, yra lengvai montuojami, bei pasižymi savo ilgaamžiškumu.

Forteza perimetro apsaugos jutikliai:
Irmantas Guliokas

+37064742215 irmantasapsauga@gmail.com

Kontaktai

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gintas Guliokas

+37068226642                                  gintasapsauga@gmail.com

Copyright 2021 GINsauga - Visos teisės saugomos.