„Dahua Technology“  yra pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuota išmaniojo interneto sprendimų ir paslaugų teikėjas. Remdamasi technologinėmis naujovėmis, „Dahua Technology“ siūlo visapusiškus saugumo sprendimus, sistemas ir paslaugas, kad sukurtų saugumą miesto veiklai, įmonių valdymui ir vartotojams.  „Dahua Technology“ atsidavė technologinėms naujovėms ir nuolat didino investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtrą, maždaug 10% metinių pardavimo pajamų skirdama moksliniams tyrimams ir plėtrai. 

DAHUA TECHNOLOGY produkcija:

 „Dahua“ siūlo platų su saugumu susijusių produktų asortimentą, pradedant IPC, NVR, HDCVI kameromis, HCVR, PTZ kameromis, termo kameromis. „Dahua“ produktai yra pagrįsti atvira platforma, kurią naudojant standartinį SDK lengva integruoti su trečiųjų šalių partneriais.

Tinklo kameros yra plačiai naudojamos įvairiose programose ir vertikaliose pramonės šakose. Veido atpažinimo kameros gali būti naudojamos įėjimui ir išėjimui, išmaniajai mažmeninei prekybai, viešosiose patalpose ir kituose scenarijuose, siekiant pagerinti operacijos efektyvumą. „Dahua“ siūlo tiek tinklo, tiek HDCVI PTZ kameras. PTZ fotoaparatai naudoja slinkimo, pakreipimo ir priartinimo funkcijas, kad užtikrintų plataus aprėpties ir puikias detales. Specialios kameros, tokios kaip padėties nustatymo sistemos, antikorozinės ir sprogimui atsparios kameros, taip pat yra skirtos specialioms vartotojo programoms. „Ultra“ serijos kamerose yra didelio našumo jutikliai, galingas optinis priartinimas, ilgo nuotolio IR apšvietimas ir galinga apsauga, kad patenkintų programas, keliančias didelius našumo reikalavimus. „Pro“ serija orientuota į našumo ir kainos pusiausvyrą, o „Lite“ ir „Wi-Fi“ serijos vartotojams siūlo kompaktiško dizaino ir prieinamos kainos alternatyvas. „Dahua PTZ“ kameros yra plačiai naudojamos įvairiose vertikaliosiose pramonės šakose, tokiose kaip transportas, vyriausybė, miesto stebėjimas ir kt., Ir įrodė savo ilgaamžiškumą ir efektyvumą net ekstremaliomis sąlygomis.

Dahua technology vaizdo stebėjimo kamerų keli pavyzdžiai: